Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najnowsze artykuły

2/2017 Pożar traw

Dodany 05/03/2017, 09:33 przez admin

Rozlicz PIT za 2016 rok - przekaż...

Dodany 01/02/2017, 00:00 przez admin

1/2017 Pożar poddasza

Dodany 29/01/2017, 13:53 przez admin

Polecane strony

 
 
 
 
 trawy
 
 
www.czerwonesamochody.com

Licznik odwiedzin

licznik odwiedzin strony

Zdarzenia

Pożary: 2

Miejscowe zagr.: 0

Fałszywe: 0

2017: 2

2016: 14

 

Szukaj

zawody-MDP-2013W gminnych zawodach Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych żeńska reprezentacja OSP Osiny nie dała szans rywalkom.

 

 Rozegrane po raz pierwszy zawody były częścią pikniku rodzinnego - według zapowiedzi lokalnej władzy nowej tradycji w naszej gminie. Mimo niesprzyjającej pogody boisko i teren wokół remizy w Tychowie Starym wypełnił się kibicami. Na starcie stanęło łącznie 10 drużyn: trzy żeńskie i siedem męskich ze wszystkich jednostek OSP gminy Mirzec. Festynowa atmosfera nie przeszkodziła zawodnikom w zaprezentowaniu ogromnej woli walki i solidnego przygotowania do zawodów.

Bezkonkurencyjne okazały się dziewczęta reprezentujące naszą jednostkę. Szybkość z jaką pokonały tor przeszkód wzbudziła podziw wśród obserwatorów. Jeszcze przed zliczeniem punktów i podaniem oficjalnego czasu wielu z nich postawiło naszą drużynę na pierwszym stopniu podium. Dokładne wyniki tylko potwierdziły te przypuszczenia i młode strażaczki z Osin mogły wznieść okazały puchar. W pokonanym polu zostawiły ekipy z Gadki i Mirca.

Mistrzowski skład MDP OSP Osiny: Weronika Duralska, Paulina Pawelec, Ewa Dzik, Zuzanna Janikowska, Natalia Tusińska, Aleksandra Kawalec, Małgorzata Fituch, Natalia Bonio, Izabela Piasek, Dominika Bilska.

Pozostaje wierzyć, że to dopiero początek pasma sukcesów żeńskiej MDP. Byćmoże wczorajsze zwycięstwo będzie również dodatkową motywacją dla seniorskiej żeńskiej reprezentacji naszej OSP (w 2012 r. wywalczyła drugie miejsce na powiatowych zawodach OSP – przyp. aut.).

W ślady swoich koleżanek nie poszli młodzi strażacy z Osin - zajęli dopiero siódme miejsce. Niegościnni okazali się gospodarze zawodów – zdecydowanie wygrali swoją konkurencję. Miejsca na podium wywalczyły jeszcze drużyny z Ostrożanki i Trębowca.

Więcej zdjęć.

Jarosław Dudek

Share

Kalendarium


Dzisiaj jest: Poniedziałek
10 Grudnia 2018
Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka
Imieniny obchodzą
Andrzej, Daniel, Judyta, Julia, Maria,
Radzisława

Do końca roku zostało 22 dni.
Zodiak: Strzelec

Pogoda

Oficjalny profil1% dla OSP OSINY

1% podatku dla

OSP OSINY

KRS: 0000 116 212

CEL SZCZEGÓŁOWY: OSP OSINY,

OSINY 10,

27-220 MIRZEC

Ostrzeżenia pogodowe